....Postal Address..Postadress....
MVG i Kristinehamn AB
Box 235
....S-681 25  Kristinehamn Sweden..681 25  Kristinehamn....

....Telephone (Switchboard)..Telefon....
+46 (0)141-22 99 00

Fax
+46 (0)141-22 99 04

 

....Visiting Address..Besöksadress....
....MVG i Kristinehamn AB..MVG I Kristinehamn AB....
....Varnumsleden 5..Varnumsleden 5....
....681 93 Kristinehamn..681 93 Kristinehamn....
....Sweden.. ....

....E-mail..E-post....
info@mvg.se
sales@mvg.se

 

 
 

....Contacts..Kontaktpersoner....

....CEO..VD....
Anders Holm
anders.holm@mvg.se
+46 (0)70-3104317

....Workshop Manager..Verkstadschef....
Mats Hermansson
mats.hermansson@mvg.se
+46 (0)70- 6307 186

....Production Technology Manager..Produktionsteknisk Chef....
Andreas Öhlen
andreas.ohlen@mvg.se
+46 (0)72 554 05 82

 

Exekutiv Sälj Marina kunder
Joakim Karas
joakim.karas@mvg.se
+46 (0)70-3684232

....Executive Sales..Exekutiv Sälj....
Stefan Stoltz
stefan.stoltz@mvg.se
+46 (0)70 212 79 71

....Finance..Ekonomi....
Vivi Vilhelmsson
vivi.vilhelmsson@mvg.se
+46 (0) 739-20 99 02

....QHSE Manager..QHSE-Chef....
Fredrik Sundmar
fredrik.sundmar@mvg.se
+46 (0)70 236 53 25