....Postal Address..Postadress....
MVG i Kristinehamn AB
Box 235
....S-681 25  Kristinehamn Sweden..681 25  Kristinehamn....

....Telephone (Switchboard)..Telefon....
+46 (0)141-22 99 00

Fax
+46 (0)141-22 99 04

 

....Visiting Address..Besöksadress....
....MVG i Kristinehamn AB..MVG I Kristinehamn AB....
....Varnumsleden 5..Varnumsleden 5....
....681 93 Kristinehamn..681 93 Kristinehamn....
....Sweden.. ....

....E-mail..E-post....
info@mvg.se
sales@mvg.se

 

 
 

....Contacts..Kontaktpersoner....

....CEO..VD....
Daniel Ellison
daniel.ellison@mvg.se
+46 (0)141 22 99 00
+46 (0)739-20 99 10

....Executive Sales..Exekutiv Sälj....
Stefan Stoltz
stefan.stoltz@mvg.se
+46 (0)70 212 79 71

....Sales and Marketing..Sälj och Marknad....
Mikael Bönnemark
mikael.bonnemark@mvg.se
+46 (0)70 728 34 75
   

Client Success manager
Velimir Pranjic
velimir.pranjic@mvg.se
+46 (0)739-20 99 45

....Executive Sales Marine..Exekutiv Sälj Marina kunder ....
Joakim Karas
joakim.karas@mvg.se
+46 (0)70-368 42 32
 

....Quotation Engineer..Offertingenjör....
Tommy Standar
tommy.standar@mvg.se
+46 (0)141-25 98 40


....Workshop Manager..Verkstadschef....
Mats Hermansson
mats.hermansson@mvg.se
+46 (0)70- 630 71 86

....Purchase ..Inköp ....
Fredrik Andersson
fredrik.andersson@mvg.se
+46 (0) 739-20 03 36

....Production Technology Manager..Produktionsteknisk Chef....
Andreas Öhlen
andreas.ohlen@mvg.se
+46 (0)72 554 05 82

 

....Planning..Planering....
Therese Häll
therese.hall@mvg.se
+46 (0) 730-77 10 06

....Quality and External Environment manager..Kvalitet och yttre miljö chef....
Fredrik Sundmar
fredrik.sundmar@mvg.se
+46 (0)70 236 53 25


....Controller and Accountant..Controller och Redovisning....
Marie Högström
marie.hogstrom@mvg.se
+46 (0) 739-20 99 19

....Finance..Ekonomi....
Vivi Vilhelmsson
vivi.vilhelmsson@mvg.se
+46 (0) 739-20 99 02