....Postal Address..Postadress....
Fosie Mekaniska Industri AB
Kantyxeg. 17
....S-213 76 MALMÖ, Sweden..213 76 MALMÖ.....

....Telephone (switchboard)..Telefon....
+46 (0)40-94 52 80

Fax
+46 (0)40-22 95 76

....Visiting Address..Besöksadress....
Fosie Mekaniska Industri AB
Kantyxeg. 17
....213 76 MALMÖ, Sweden..213 76 MALMÖ....

....E-mail..E-post....
info@fmindustri.se

 
 

....Contacts..Kontaktpersoner....

....CEO..VD....
Daniel Ellison
daniel.ellison@mvg.se
+46 (0)141 22 99 00
+46 (0)739-20 99 10

....Sales and Marketing..Sälj och Marknad....
Marcus Sandling
marcus.sandling@mvg.se
+46 (0)40-945287
+46 (0)70-7236625

....Workshop manager Malmoe..Verkstadschef Malmö....
Camilla Dahlin
camilla.dahlin@mvg.se
+46 (0)76-18 58 168

....Planning and Purchase..Planering, Beredning och Inköp....
Urban Persson
urban.persson@mvg.se
+46 (0)40-945283

....Production Manager..Produktionschef....
Daniel Landgren
daniel.landgren@mvg.se
+46 (0)707-712366

....Production Technician..Produktionstekniker....
Peter Johansson
peter.johansson@mvg.se
+46 (0)40-945285

Produktionsadministration
Florence Ek
florence.ek@mvg.se
+46 (0)707- 52 85 07
+46 (0)40-94 52 80

Controller
Kim Appelgren
kim.appelgren@mvg.se
+46 (0)40-945280

....Quality and External Environment manager..Kvalitet och yttre miljö chef....
Fredrik Sundmar
fredrik.sundmar@mvg.se
+46 (0)70 236 53 25