....Postal Address..Postadress....
Fosie Mekaniska Industri AB
Kantyxeg. 17
....S-213 76 MALMÖ, Sweden..213 76 MALMÖ.....

....Telephone (switchboard)..Telefon....
+46 (0)40-94 52 80

Fax
+46 (0)40-22 95 76

....Visiting Address..Besöksadress....
Fosie Mekaniska Industri AB
Kantyxeg. 17
....213 76 MALMÖ, Sweden..213 76 MALMÖ....

....E-mail..E-post....
info@fmindustri.se

 
 

....Contacts..Kontaktpersoner....

....CEO..VD....
Anders Holm
anders.holm@mvg.se
+46 (0)70-3104317
 

....Production Technician..Produktionstekniker....
Iftach Sadé
iftach.sade@fmindustri.se
+46 (0)40-945282

Administration
Kim Appelgren
kim@fmindustri.se
+46 (0)40-945280

....Sales and Marketing..Sälj och Marknad....
Marcus Sandling
marcus.sandling@mvg.se
+46 (0)40-945287
+46 (0)70-7236625

....Planning..Planering, Beredning....
Urban Persson
urban.persson@fmindustri.se
+46 (0)40-945283

....Finance..Ekonomi....
Diana Thystrup
diana@fmindustri.se
+46 (0)40-945288





 

....Maintenance..Underhållsansvarig....
Christer Nilsson
christer.nilsson@fmindustri.se
+46 (0)40-945289

....Quality..Kvalitet.... ....and..och.... ....QHSE manager..QHSE Chef....
Fredrik Sundmar
fredrik.sundmar@mvg.se
+46 (0)70 236 53 25
..