Postal Address..Postadress
Blue Future Sweden AB
Dalavägen 23 ....SE-681 30 KRISTINEHAMN Sweden..681 30 KRISTINEHAMN....

....Telephone..Telefon....
+46 (0)550-850 40

BLF_a-part-of_rgb.jpg

....Visiting Address..Besöksadress....
Blue Future Sweden AB
Dalavägen 23 (Norra Verken)....KRISTINEHAMN Sweden.. KRISTINEHAMN....

....E-mail..E-post....
info@bluefuture.se

 

....Management..Ledning....

....CEO..VD....
Linda Take
linda.take@bluefuture.se
+46 (0)550-69 25 40
+46 (0)70-580 46 67

....Sales and Marketing Manager..Sälj- och marknadschef....
Mattias Rosengren
mattias.rosengren@mvg.se
+46 (0)73-515 03 03

CTO
Michael Olsson
michael.olsson@mvg.se
+46 (0)70-528 41 86

Controller
Lars Nordström
lars.nordstrom@bluefuture.se
+46 (0)70-677 60 06

....HR Manager..Personalchef....
Charlotte Axelsson
charlotte.axelsson@mvg.se
+46 (0)73-920 99 50


....Sales and Marketing..Sälj och marknad....

....Sales and Marketing Manager..Sälj- och marknadschef....
Mattias Rosengren
mattias.rosengren@mvg.se
+46 (0)73-515 03 03

....Sales..Säljare....
Jan-Erik Björklund
jan-erik.bjorklund@bluefuture.se
+46 (0)70-251 38 98

....Sales..Säljare....
Mikael Johansson
mikael.johansson@bluefuture.se
+46 (0)70-261 84 51

....Communications Manager..Kommunikationschef....
Per N Lekemark
per.lekemark@mvg.se
+46 (0)70-69 69 325

....Project Manager..Projektledare....
Sofia Fagerström
sofia.fagerstrom@bluefuture.se
+46 (0)70-302 42 10

....Project Manager..Projektledare....
Anna Andergrahn
anna.andergrahn@bluefuture.se
+46 (0)70-305 09 02

....Project Manager..Projektledare....
Göran Gunnarsson
goran.gunnarsson@bluefuture.se
+46 (0)70-364 34 80



....Quality Manager..Kvalitetschef....
Anders Hagberg
anders.hagberg@bluefuture.se
+46 (0)70-554 31 57

 
Norra+Verken+i+Kristinehamn.jpg