....Postal Address..Postadress....
Fosie Mekaniska Industri AB
Kantyxeg. 17
....S-213 76 MALMÖ, Sweden..213 76 MALMÖ.....

....Telephone (switchboard)..Telefon....
+46 (0)40-94 52 80

Fax
+46 (0)40-22 95 76

....Visiting Address..Besöksadress....
Fosie Mekaniska Industri AB
Kantyxeg. 17
....213 76 MALMÖ, Sweden..213 76 MALMÖ....

....E-mail..E-post....
info@fmindustri.se

 
 

....Management..Ledning....

....CEO..VD....
Daniel Ellison
daniel.ellison@mvg.se
+46 (0)141 22 99 00
+46 (0)739-20 99 10

....HR Manager..Personalchef....
Charlotte Axelsson
charlotte.axelsson@mvg.se
+46 (0)141-22 99 50
+46 (0)739-20 99 50

CFO
Johannes Alvestrand
johannes.alvestrand@mvg.se
+46 (0)141 22 99 00
+46 (0)739-20 99 11

....Environmental and Quality Manager..Kvalitets- och yttre miljöchef....
Viktor Eriksson
viktor.eriksson@mvg.se
+46 (0)739-20 99 20

....Workshop Manager Malmö..Verkstadschef Malmö....
Marijan Kolobaric
marijan.kolobaric@mvg.se
+46 (0)739-20 99 60

 


....Finance..Ekonomi....

Controller
Anna Paersson
anna.paersson@mvg.se
+46 (0)141 22 99 00
+46 (0)769-42 99 14

....Financial..Ekonomi....
Christina Fahlgren
christina.fahlgren@mvg.se
+46 (0)141 22 99 85


....Sales and Marketing..Sälj och Marknad....

....Sales and Marketing Manager..Sälj och tf. Marknadschef....
Marcus Sandling
marcus.sandling@mvg.se
+46 (0)40-945287
+46 (0)70-7236625

....Sales Executive..Exekutivt Sälj....
Velimir Pranjic
velimir.pranjic@mvg.se
+46 (0)73-920 99 45

....Sales Executive..Exekutivt Sälj....
Anders Abrahamsson
anders.abrahamsson@mvg.se
+46 (0)141 22 99 00
+46 (0)70-887 56 10

....Sales Executive..Exekutivt Sälj....
Stefan Stoltz
stefan.stoltz@mvg.se
+46 (0)70-212 79 71

....Sales Executive..Exekutivt Sälj....
Fredrik Andersson
fredrik.andersson@mvg.se
+46 (0)73-920 03 36


....Planning and Purchase..Planering, Beredning och Inköp....
Urban Persson
urban.persson@mvg.se
+46 (0)40-945283
 

....Production Technician..Produktionstekniker....
Peter Johansson
peter.johansson@mvg.se
+46 (0)40-945285

Produktionsadministration
Florence Ek
florence.ek@mvg.se
+46 (0)707- 52 85 07
+46 (0)40-94 52 80

Controller
Kim Appelgren
kim.appelgren@mvg.se
+46 (0)40-945280