....Postal Address..Postadress....
MVG i Kristinehamn AB
Box 235, SE-681 25 Kristinehamn, Sweden

....Telephone..Telefon....
+46 (0)141-22 99 00

Fax
+46 (0)141-22 99 04

 

....Visiting Address..Besöksadress....
MVG i Kristinehamn AB
Varnumsleden 5, SE-681 93 Kristinehamn, Sweden

....E-mail..E-post....
info@mvg.se
sales@mvg.se

 

 
 

....Management..Ledning....

....CEO..VD....
Linda Take
linda.take@bluefuture.se
+46 (0)550-69 25 40
+46 (0)70-580 46 67

....Environmental and Quality Manager..Kvalitets- och yttre miljöchef....
Viktor Eriksson
viktor.eriksson@mvg.se
+46 (0)739-20 99 20

CFO
Johannes Alvestrand
johannes.alvestrand@mvg.se
+46 (0)73-920 99 11

....HR Manager..Personalchef....
Charlotte Axelsson
charlotte.axelsson@mvg.se
+46 (0)141-22 99 50
+46 (0)73-920 99 50

CTO
Michael Olsson
michael.olsson@mvg.se
+46 (0)70-528 41 86

....Sales and Marketing Manager..Sälj- och marknadschef....
Mattias Rosengren
mattias.rosengren@mvg.se
+46 (0)73-515 03 03


....Sales and Marketing..Sälj och marknad....

....Sales and Marketing Manager..Sälj- och marknadschef....
Mattias Rosengren
mattias.rosengren@mvg.se
+46 (0)73-515 03 03

....Executive Customer Manager..Exekutiv säljare....
Marcus Sandling
marcus.sandling@mvg.se
+46 (0)40-94 52 87
+46 (0)70-723 66 25

....Communications Manager..Kommunikationschef....
Per N Lekemark
per.lekemark@bluefuture.se
+46 (0)70-69 69 325

....Executive Customer Manager..Exekutiv säljare....
Stefan Stoltz
stefan.stoltz@mvg.se
+46 (0)70-212 79 71

....Executive Customer Manager..Exekutiv säljare....
Velimir Pranjic
velimir.pranjic@mvg.se
+46 (0)73-920 99 45


....Production Manager..Produktionschef....
Josef Bugariju
josef.bugariju@mvg.se
+46 (0)73-920 99 03

 

....Planning..Planering....
Therese Häll
therese.hall@mvg.se
+46 (0)73-077 10 06

 

....Purchase ..Inköp ....
Christer Thyberg
christer.thyberg@mvg.se
+46 (0)70-553 49 29

 
edited.jpg